Rólunk
Jelöltek
Nagykövetek
Velünk történt
Rólunk írták
Rólunk
Jelöltek
nagykövetek
Velünk történt
Rólunk Írták
Keresés (nagykövetek, jelöltek).
Jelöltek
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2021 Jelöltjei
Bagossy Norbert
nagykövet jelöltjei:
CIVITA / kukoricából tányért
Memoár Műhely
Örökség Nemzeti Gyermek és Ifjúsági Népművészeti Egyesület / Mesterek és tanítványok pályázat
Székelyföldi Legendárium
III. helyezett, MCC Díj
Tulipán Gyerekotthon
Nagyköveti díjazott
Gém Péter
nagykövet jelöltjei:
Aztakeservit
Dr. Máté Gábor / orvos, író
eCall
MARI / Art from the heart
Szilágyi Áron / háromszoros olimpiai, Európa-és világbajnok magyar kardvívó
Highlights of Hungary csapat
nagykövet jelöltjei:
Knop Vencel Aragonit Múzeum
Magyar Vízilabda Szövetség „női vízilabda válogatott kerethirdetés” videója
Tóthné Bán Gyöngyi / Global Teacher Winner díjas angoltanár
Varga Jenő TSE
Vas Kata Blanka / olimpiai és világbajnok negyedik kerékpárversenyző
IV. helyezett
Mádai Vivien
nagykövet jelöltjei:
Berecz Zsombor /olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok magyar vitorlázó
Dr. Benkovics Júlia / @magunkrol
Dr. Rényi Vámos Ferenc és csapata
VII. helyezett
Fehérvári Donát / LEGO
Miniszterelnökség, Fiatalokért Felelős Helyettes Államtitkárság, Családbarát különdíj
Lóki Tamásné Marika / senior sprinter
Margaret Ann Dowling
nagykövet jelöltjei:
APPERCELL Biotech
Dr. Groó Dóra (alapító) és Dr. Megyeri Gábor (elnök) / Napraforgó utcai Bauhaus Egyesület
Lendvai Lilla / ruhastylist
Pakosz Anna / festőművész
Index különdíj
Thinwood
Máthé Zsuzsa és Ókovács Szilveszter
nagykövet jelöltjei:
a'Capella Szőlőbirtok
Fiatalok az Élet Szolgálatában közösség (FÉSZ)
Gui Angéla / jótékonysági futó
Skrabski Fruzsina / dokumentumfilmes
Új református énekeskönyv
X. helyezett
Nagy Anna
nagykövet jelöltjei:
A borsi Rákóczi-kastély
A Szent István-terem újjászületése
Geolotours
Vérlovagok
I. helyezett
Zöldgömb / Gazsó Orsolya
V. helyezett
Nagy Viktor
nagykövet jelöltjei:
Cseuz László / olimpiáért megtett kerékpáros teljesítménye
Gyetván Csaba / műsorkészítő
IX. helyezett
Magyar Zene Háza
VIII. helyezett
Mondolo Egyesület
Üzenet Táncszínház
Trellay Levente
nagykövet jelöltjei:
Granvisus
Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület / Magyarország Madáratlasza
II. helyezett, KPMG Fenntarthatósági különdíj
P.A.N.K. Pálffy Attila
Plante Budapest
Trepp színház platform / Pozsony
Trunk Tamás
nagykövet jelöltjei:
A padlás című előadás
VI. helyezett
Hungarian Startup University Program (HSUP)
Kiss Miklós / az első magyar NFT művész
Schäfer András / válogatott labdarúgó
Volom Sári és a Photon